O firmie

Dołączyliśmy do ekskluzywnego grona najwyższej klasy firm szkoleniowych.

Od początku istnienia firmy FT Polska Sp. z o.o. dbamy aby nasze szkolenia i oferowane przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Potwierdzamy to naszymi wynikami i osiągnięciami, a jednocześnie staramy się nie spoczywać na laurach i uzyskiwać potwierdzenia naszej jakości i w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy takie potwierdzenie.

Z radością oraz wielką dumą pragniemy poinformować że audyt przeprowadzony przez firmę DEKRA Certification Sp. z o.o., posiadającą renomę międzynarodową i specjalizującą się w audytach systemów zarządzania, zakończył się oceną pozytywną, w związku z tym otrzymaliśmy nadawany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych Certyfikat SUS 2.0. Certyfikat ten jest kolejnym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu oraz pozycji na rynku usług szkoleniowych.

Standard SUS 2.0 jest to nowy wypracowany przez branżowych ekspertów  standard zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.Genezą firmy - FT Polska Sp. z o.o. jest szeroko pojęte doradztwo finansowo-księgowe, w pełni skorelowane z finansowaniem działań za pomocą mechanizmów wsparcia z środków krajowych i Unii Europejskiej. Nasze cele i działania nie są skierowane tylko na rzecz przedsiębiorców, ale również osób fizycznych i rolników. 
 
Aby móc sprostać wymaganiom jakie są nam stawiane, współpracujemy z szeregiem fachowców z różnych dziedzin, dzięki czemu, odpowiadamy na zapotrzebowania aktualnie występujące na rynku gospodarczym, rynku pracy, rynku finansowym. I właśnie z takiego powodu stworzyliśmy dla Państwa platformę usług szkoleniowych, gdzie możecie uzyskać nową wiedzę wraz z certyfikatem, bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Was czasie i miejscu. 
   
Dbając o rozwój w tym kierunku FT Polska Sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych województwa łódzkiego pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00114/2013, jak również do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem ew. 11279
FT Polska Sp. z o.o posiada również akredytację nadaną przez Fundację VCC jako Partner Egzaminacyjny oraz Akademia Edukacyjna.  
 
Nasz zespół tworzy grupa młodych ludzi, którzy poprzez swoje działania będą chcieli pomóc Państwu się rozwijać i przygotowywać coraz większą bazę usług szkoleniowych, opierającą się na najnowszych wymaganiach jakie Nam Państwo będą stawiać. Zapraszamy do kontaktu i zgłaszania wszelkich uwag, jesteśmy również otwarci na propozycje :)
    
              
                                                                             
Logowanie / Rejestracja